<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=248501220443823&ev=PageView&noscript=1" />

Co nowego?

Spaghetti z sosem z żółtych pomidorków koktajlowych i fety

Patrząc na dzisiejszą pogodę wzięło mnie na coś niekoniecznie jesiennego. Wspominając jeszcze letnie chwilę zapraszam na spaghetti z sosem z żółtych pomidorków koktajlowych i fety.

Dieta Śródziemnomorska

Dieta Śródziemnomorska uważana jest za jedną z najzdrowszych diet. Jest bogata w wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz antyoksydanty. W takim razie na czym ona polega?

Zupa Dyniowa

Pisałam o sezonowości, no to obowiązkowo musi być ta dynia. Fantastyczna propozycja na obecne chłodniejsze dni.

Jedzenie sezonowe- dlaczego warto?

Skończył się sezon borówek i arbuzów, weszliśmy w okres dyń i śliwek. Często jemy to na co obecnie jest sezon, ale w sklepach spora część produktów dostępna jest cały rok? Czy warto po nie sięgać?

Siemię lniane- właściwości

Siemię lniane traktowane jest jako superfoods. Ma wiele prozdrowotnych właściwości i zdecydowanie warto wprowadzić je do diety.

Preparaty odchudzające a leki

Zainspirowana pytaniami w gabinecie postanowiłam stworzyć ten post. Często sami stosujecie lub prosicie o polecenie dobrego suplementu wspomagającego odchudzanie. Jeśli tylko wiem jakie leki bierzecie, zawsze coś się znajdzie.

Tabbouleh

Dzisiaj wejdziemy na klimaty bliskowschodnie. Przedstawiam wam Tabbouleh. Jest to prosta i szybka do zrobienia sałatka.

Piknik Rodzinny w Galerii Żabno

Serdecznie zapraszam 3 września, w sobotę na udział w Pikniku Rodzinnym.

Piknik Charytatywny

Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam wziąć udział w kolejnym pikniku charytatywnym.

Burrito

Po przerwie spowodowanej chorobą i urlopem, zapraszam na burrito. To bardzo uniwersalna potrawa, ponieważ do środka możemy wrzucić wszystko. Najlepsze jednak jest to, że możemy ukręcić ich więcej niż potrzeba, a następnie zamrozić na gorsze chwile.

Porady Dietetyka Dziecięcego-Jak przekonać dziecko do jedzenia warzyw?

Niechęć do jedzenia warzyw u dzieci to bardzo powszechny problem z jakim spotykam się w gabinecie. Dzieci w wieku przedszkolnym często przechodzą okres neofobii żywieniowej, gdzie odrzucają wiele produktów, które wcześniej w tej diecie się pojawiły. Jak sobie z tym w takim razie poradzić?

Piknik Rodzinny

28 sierpnia zapraszam na Rodzinny Piknik w Łękawicy.

Tonic Espresso

Propozycja idealna na ciepłe dni.

Krem z kukurydzy

Słyszałam, że w gorące dni najlepiej działają ostre potrawy. Myślę, że czas to sprawdzić. Dziś gotujemy krem z kukurydzy.

Właściwości arbuza

3 sierpnia to dzień arbuza. Warto przypomnieć jakie posiada właściwości i dlaczego po niego sięgać.

POKAŻ