Agata Potępa

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna DOBRY DIETETYK Tarnów należy do ogólnopolskiej sieci placówek. Obecnie jest to największa grupa poradni żywieniowych w Polsce. Wyróżniamy się przede wszystkim zindywidualizowanym systemem opieki nad pacjentem i bardzo wysoką jakością świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠


Opracowane przez poradnię Dobry Dietetyk Tarnów programy żywieniowe są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Projektując plany dietetyczne zawsze staram się brać pod uwagę takie czynniki, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, preferencje smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy gotowy program dietetyczny jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

W pracy z pacjentem skupiam się  wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Skuteczność terapii żywieniowej nie jest warunkowana koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmuję się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi. Dlatego też nie ma u mnie obowiązkowych suplementów.


Dzięki współpracy z lekarzami i specjalistami innych dziedzin jesteśmy w stanie rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Nasza poradnia Dobry Dietetyk Tarnów bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠ jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Programy dietetyczne wydawane pacjentom charakteryzują się opracowaniem na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także doskonałą jakością wydania.

POKAŻ