Agata Potępa

Wizyta kontrolna

Jak często musisz odwiedzać dietetyka?

Każda wizyta w gabinecie będzie dla ciebie ogromną ulgą. Zobaczysz jak zmienia się twoja sylwetka i stan zdrowia. To zasługa twojej wytrwałości, a także starannie opracowanego planu działania. Jeżeli zastosujesz się do większości wskazówek możesz mieć pewność, że sukces z każdą wizytą będzie coraz bardziej widoczny. Spotkania odbywają się najczęściej co 2-4 tygodnie. To idealny czas, aby ocenić uzyskane wyniki. Częstsze spotkania nie odzwierciedlają rzeczywistych osiągnięć, rzadsze z kolei spowodują utratę motywacji. Częstotliwość wizyt ustalona zostanie z tobą oczywiście indywidualnie.

Czego mogę spodziewać się na wizycie kontrolnej?

Następne spotkania dostarczą Ci nowych, ciekawych spostrzeżeń. Wizyta zawsze rozpoczyna się badaniem masy i składu ciała, aby sprawdzić jak ustalony program dietetyczno-terapeutyczny wpłynął na Twoje wyniki. Dowiesz się, czy i w jakim stopniu zmieniała się Twoja budowa ciała. Otrzymasz specjalistyczny wydruk zawierający różne analiz danych a także specjalny, obrazowy wykres ukazujący jak w twoim organizmie zmienił się poziom masy, tkanki tłuszczowej i masy beztłuszczowej, a także ile potrzebujesz jeszcze czasu do osiągnięcia swojego celu.

W dalszej kolejności wyjaśnimy sobie wspólnie wszelkie wątpliwości oraz wskażemy jak pokonać pojawiające się trudności. Ustalony zostanie dla ciebie nowy plan dietetyczny, nowe zadania wsparcia psychologicznego, zmodyfikowany ewentualny program ruchowy i omówione kolejne kroki terapii.

W toku odbywanych spotkań zdobędziesz ogromny zasób wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu nie będziesz potrzebować pomocy dietetyka, za to samodzielnie zbilansujesz własną dietę. Opracowaliśmy autorski, specjalny III-stopniowy system edukacyjny dzięki któremu po upływie określonego czasu przejdziesz na tzw. intuicyjny sposób odżywiania, i nie będziesz musiał już korzystać z żadnych gotowych jadłospisów. Dzięki zdobytej wiedzy, przekonasz się, że można cieszyć się zdrowiem i idealną wagą przez długie lata bez pomocy żadnych specjalistów.

POKAŻ